LÁTOGATÓI INFORMÁCIÓK AZ ÁLLANDÓ KIÁLLÍTÁSRÓL

A Kismarosi Sváb Muzeális Gyűjtemény "Arcok, tárgyak Kismaros múltjából" c. néprajzi és helytörténeti kiállítása
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HELYE: 2623 Kismaros, Kossuth L. út 21.

MEGKÖZELÍTÉSE:

- Gyalogosan
Királyréti kisvasút állomástól jobbra -- Kossuth L. útig (12-es út) -- jobbra Köztársaság tér -- tovább Kossuth L. út 21. (a 12-es út feletti szervizúton). --- (10 perc)

- Vonattal (MÁV)
Budapest felől: Kismaros vasút állomás felüljáróján át -- az állomás kijáratnál jobbra a templom -- az előtte levő lépcsőn le -- jobbra Kossuth L. út 21.

- Kirándulóbusszal, autóval
Budapest felől: 12-es út -- Szokolya/Királyrét elágazásnál jobbra parkolók. -- Innen a fent leírt "gyalogos útvonal" szerint.

Rövidebb idejű parkolás a múzeum közelében:
Kossuth L. út (12-es út) Nagymaros felé vezető oldalának széles útpadkáján. -- Innen valamelyik lépcsőn gyalogosan a 12-es út feletti szervizútra -- Kossuth L. út 21.

NYITVATARTÁSA: március 15-től november 15-ig
Szerda: 9 - 13 h
Péntek: 14 - 18 h
Vasárnap: 8.30 - 12.30 h

A KIÁLLÍTÁS LÁTOGATÁSA DÍJTALAN, ÉS TÁRLATVEZETÉS IS RENDSZERESEN IGÉNYBE VEHETŐ.

A Kismarosi Sváb Muzeális Gyűjteményben - műtárgyvédelmi okok miatt - a fényképezésnél vakut nem lehet használni.

CSOPORTOK ELŐZETES BEJELENTKEZÉSE (nyitvatartási időben és azon kívül)
Az előzetes bejelentkezést kérjük legkésőbb a látogatás napja előtt 2 nappal megtenni.
(Csoportos bejelentkezés esetén kérjük a csoportvezetőnek - a látogatás időpontjában használandó - mobiltelefonjának a megadását, az esetlegesen felmerülő egyeztetések érdekében.)

INFORMÁCIÓ:
Györei Gyuláné (Piroska) +36 (20) 22-77-775